top of page

SEZNAM HER

EUROTRUCKSIMULATOR 2.jpeg

EURO TRUCK SIMULÁTOR 2

Euro Truck Simulator 2 je pokračováním úspěšného českého simulátoru nákladní dopravy na území evropské části Eurasie a na souostroví Spojeného království a Irska. Hru vytvořila česká společnost SCS Software. Stejně jako první díl, Euro Truck Simulator, je postavena na technologii Prism3D. Hra vyšla v roce 2012. Hra byla na serveru PC Gamer zvolena za Herní simulátor roku 2012 a v anketě Booom 2012 byla zvolena za 2. nejlepší českou hru roku.

FARMERS LIFE

Ve hře Farmer’s Life se vžijeme do role Kasimira, jehož zálibou je smradlavý život farmáře doplněný o nějakou tu skleničku tvrdého alkoholu. Úvod začíná na Kasimirově farmě, která je obklopena bordelem, zarostlou trávou a zuboženými zvířaty. Hlavním úkolem je zásadním způsobem změnit váš dosavadní život a udělat z Kasimira pokud možno slušného a zodpovědného člověka. K tomu samozřejmě musíte také přetvořit vaši zdevastovanou farmu na překrásné a přátelské prostředí, v němž se vaše budoucí domácí zvířata budou cítit dobře a vítána. Je ovšem pouze na vás, jakou cestou se ve hře vydáte. Můžete rovněž jít opačným směrem a stát se ještě větší troskou, než jakou jste byli doposud.

Farmer’s Life si v tomto ohledu na nic nehraje a do tvrdé reality vás hodí už od úplného začátku. Již v úvodu máte k dispozici celý zdejší otevřený svět, který sice není nikterak rozsáhlý, ale pro náš plán změnit se naprosto dostačující. Celá mapa prakticky obsahuje jen pár konkurenčních farem, místní pilu, kostel a vesnici, která by se spíše dala označit za nějaké tržiště, jelikož nic jiného než obchodovat s věcmi zde dělat nejde. Malý otevřený svět se i s ohledem na cenovku, za kterou se titul prodává, dá překousnout. Dokonce jsem neměl problém ani s jeho vizuálním zpracováním, které sice neodpovídá dnešnímu standardu, ale za 12,49 euro toho holt bohužel moc nevykouzlíte. Co už ale nepřekousnu, je pustá a prázdná atmosféra. Rozhodně nečekejte žádné kolemjdoucí ani jiné aspekty, jež by zdejší svět oživily. Při cestách do sousední farmy nebo vesnice vám doprovod budou dělat pouze kapky deště nebo zvuky vašich kroků. Všechny AI, které ve Farmer’s Life najdete, stojí totiž celou dobu na jednom místě a jediný moment, kdy z nich nějaký ten pohyb vymaníte, je při rvačce nebo napadení sekerou či jinou zbraní – ano, ostatní postavy ve hře můžete skutečně zabít, avšak po čase se stejně objeví zase na tom samém místě. V celkovém součtu tak na mě po této stránce nepůsobí Farmer’s Life vůbec dobře a přiznám se, že v průběhu recenze jsem měl velký problém se ke hře vrátit. Otázkou je, zda by nebylo raději lepší zvolit větší rozpočet, prodávat hru za vyšší cenu a vykompenzovat to lepší kvalitou.

FARMING SIMULATOR 19

Farming Simulator 19 je pokračování farmářské série, ve které se musíte starat o svou farmu. Hra dostane nový grafický engine, který nabídne výrazně lepší vizuál, doplní to tři různé otevřené světy, ve kterých budete rozšiřovat svou farmu a to sám nebo kooperačně s přáteli. Budou to dvě zcela nové prostředí, které doplní vylepšená verze jihoamerického prostředí. Mimoto se vylepší prakticky každá část hry, přijdou nové značky do vaší garáže, jakož i nové aktivity, koně jako nová zvířata, nové mechanismy a nové plodiny.

FARMING SIMULÁTOR 19.png

HOUSE FLIPPER

House Flipper je jedinečná příležitost, díky které se můžete stát jednočlenným renovačním týmem. Kupujte, opravujte a renovujte zničené domy. Vdechněte jim nový život a prodávejte je se ziskem!

Kutil k vašim službám

Než si však budete moci svoji novou nemovitost koupit, budete na ní muset zapracovat. Nebojte se, naštěstí tu je práce dost! Přijímejte zakázky od místních a uklízejte jejich domy, malujte stěny, instalujte radiátory, sprchové kouty či klimatizace, nebo dokonce vybavujte celé nemovitosti. Spokojení zákazníci vaši práci dobře odmění a vy budete o něco blíž ke koupi svého vlastního domu.

Hrajte podle svého

Popadněte kladivo! Je čas se trochu zašpinit a zbourat pár stěn. Zbavte se odpadků, skleněných střepů nebo poničeného nábytku a připravte prostor na kompletní proměnu. Záleží jen na vás, jestli chcete vyhovět všem požadavkům jednotlivých kupujících, nebo zda si raději zařídíte útulnou kancelář pro vlastní podnikání.

Pracujte chytře, nikoliv tvrdě

Naštěstí v tom nebudete sami. S malířským válečkem, čističem oken, špachtlí, mopem, kladivem a věrným tabletem vás jen tak nějaká renovace nezastraší! Používáním těchto pomocníků získáte zkušenosti, které můžete využít k vylepšení svých dovedností a zpříjemnit si tak další práci.

Pohodlně se usaďte a relaxujte

Ať už plánujete postavit dům svých snů, pomáhat místním s renovacemi nebo si prostě chcete jenom něco rozbít, House Flipper je tu vždy pro vás!

MAFIA 3

Mafia III: Definitive Edition je kompletní edice Mafia III se všemi vydanými Story DLC (Faster, Baby!, Stones Unturned, Sign of the Times) a Bonus Packmi (Family Kick-Back Pack and Judge, Jury & Executioner Weapons Pack) a poodstraňovanými chybami.

Mafia III: Definitive Edition těží z celé řady bonusů, které byly do hry přidány po vydání, včetně podpory rozlišení 4K a podpory HRD, díky které vynikne krása sluncem zalitého New Bordeaux. Také získáte mnoho dodatečných funkcí, jako jsou obleky a zbraně navíc, a také závodní výzvy v New Bordeaux a úpravy aut, které zvýrazní váš styl a schopnosti za volantem.

Poté, co ho místní italská mafie zradila a nechala napospas smrti, zná veterán z války ve Vietnamu Lincoln Clay tuto pravdu: rodina nejsou lidé, ke kterým se narodíš, ale ti, pro něž zemřeš. Lincoln nyní shromažďuje vlastní mafii, aby zničil zákeřnou říši rodiny Marcano ve městě New Bordeaux hluboko na jihu. Položte základy nového druhu zločinecké rodiny tím, že tu starou odstraníte způsobem, jakým budete chtít. Závisí čistě na vás, jak se proderete cestou sítí nelegálního byznysu v New Bordeaux, a vaše rozhodnutí budou mít následky podle toho, zda ve svých třech nejbližších pomocnících budete vzbuzovat věrnost, nebo rozhořčení.

MAFIA-3.gif
MAFIA-3.gif
MASHINKY.gif

MASHINKY

Máte-li rádi vláčky, hra Mashinky zaměřující se na management železnice je to pravé pro vás. Nabízí možnost vytvářet si vlastní železnici na procedurálně generované mapě. Hra přitom spojuje jak kvalitní 3D grafiku, tak izometrické budování tratí a celé to doplňují pravidla stolní hry.

Čeká vás tak stavění tratí, výzkum a nákup nových vozů, management a soupeření s ekonomikou, abyste vydělali kolik je jen možné a to ať už přesunem nákladu nebo cestujících.

MEDIEVAL DYNASTY

Hra Medieval Dynasty vás vtáhne do středověké Evropy. Ve hře začínáte jako chudý farmář, který je však velmi dobrým lovcem a který se rozhodl vzít osud do svých rukou.

Budete s ním stavět vlastní vesnici, zvelebovat ji, rozšiřovat. Přitom lovit zvířata, hledat materiály a vylepšovat svůj dům, jakož i ostatní domy ve vesnici. Budete si moci založit rodinu, pečovat o svou ženu a přitahovat do vesnice další obyvatele.

Přitom čekejte rozsáhlé interaktivní prostředí, změnu ročních období, 18 různých typů budov, 60 věcí na craftování. Nechybí skill strom, potřeba jídla, vody, ale i zdraví. Přidaný je i systém reputace, obchod a celková ekonomika.

MEDIEVAL-DYNASTY.gif
PLANET ZOO.jpg

PLANET ZOO

Planet Zoo je manažmentovka zoologické zahrady s nejrealističtějšími zvířaty v hrách dosud. Každé zvíře v Planet Zoo bude myslet, cítit a objevovat svět, který vytvoříte. Budou potřebovat své prostředí, sociální prvky a samozřejmě i jídlo.

Ve hře Planet Zoo budete vytvářet působivé scenérie, domovy pro zvířata, jezera, řeky, ale i kopce a hory. Budete moci udělat tunely a také jeskyně. Následně se již budete dívat jako návštěvníci a zvířata reagují na vaši kreativní vizi Zoo. Samozřejmě nebude chybět sdílení zoo s přáteli.

THE GUILD 2 RENAISSANCE

Datadisk k středověké strategii, který v obrovské míře rozšiřuje již tak bohatý herní svět, a to co do velikosti, tak i rozmanitosti. Devět nových kariér (tj. povolání postavy) Vám dává neuvěřitelnou svobodu v tom, jak vytvořit dynastii.

Mimo jiné můžete být například žoldákem, obchodníkem, kameníkům, komikem, bankéřům, mlynář, zda vlastníkem ovocného sadu. Rozšíření dále nabízí zcela přepracovaný systém titulů, který tak do hry vnáší nový prvek - pro získání nového titulu budete například muset králi dodat lancknechtských žoldáků, případně se do bojování zapojit osobně na pozici důstojníka.

Svět The Guild "oživují další scénáře, zasazené do Alp a do Svobodné republiky nizozemské

Devět dalších profesí na výběr

Mapy jsou až čtyři krát větší než v původní hře The Guild 2

Celý herní svět ohrožuje válka - musíte svou taktiku přizpůsobit aktuálním okolnostem.

Pokud si například chcete koupit nový titul, úřadovat (případně přinutit někoho, aby si Vás vzal), můžete vše zařídit, aniž by při tom musela být přítomna hlavní postava. To vám ušetří spoustu času.

THE GUILD 2.jpg

WORKERS RESOURCES SOVIET REPUBLIC

Workers & Resources: Soviet Republic je real-time strategie, kde v sovětském republice stavíte města. Vytvořte si vlastní republiku a přeměňte chudou zemi na bohatou průmyslovou velmoc! Ve sovětské republice s plánovanou ekonomikou je vše řízeno vládou.

SOVIET REPUBLIC.jpg
bottom of page