Services

Providing Everything You Need

EURO TRUCK SIMULÁTOR 2

Euro Truck Simulator 2 je pokračováním úspěšného českého simulátoru nákladní dopravy na území evropské části Eurasie a na souostroví Spojeného království a Irska. Hru vytvořila česká společnost SCS Software. Stejně jako první díl, Euro Truck Simulator, je postavena na technologii Prism3D. Hra vyšla v roce 2012. Hra byla na serveru PC Gamer zvolena za Herní simulátor roku 2012 a v anketě Booom 2012 byla zvolena za 2. nejlepší českou hru roku.

FARMING SIMULATOR 19

Farming Simulator 19 je pokračování farmářské série, ve které se musíte starat o svou farmu. Hra dostane nový grafický engine, který nabídne výrazně lepší vizuál, doplní to tři různé otevřené světy, ve kterých budete rozšiřovat svou farmu a to sám nebo kooperačně s přáteli. Budou to dvě zcela nové prostředí, které doplní vylepšená verze jihoamerického prostředí. Mimoto se vylepší prakticky každá část hry, přijdou nové značky do vaší garáže, jakož i nové aktivity, koně jako nová zvířata, nové mechanismy a nové plodiny.

HOUSE FLIPPER.jpg

HOUSE FLIPPER

House Flipper je jedinečná příležitost, díky které se můžete stát jednočlenným renovačním týmem. Kupujte, opravujte a renovujte zničené domy. Vdechněte jim nový život a prodávejte je se ziskem!

Kutil k vašim službám

Než si však budete moci svoji novou nemovitost koupit, budete na ní muset zapracovat. Nebojte se, naštěstí tu je práce dost! Přijímejte zakázky od místních a uklízejte jejich domy, malujte stěny, instalujte radiátory, sprchové kouty či klimatizace, nebo dokonce vybavujte celé nemovitosti. Spokojení zákazníci vaši práci dobře odmění a vy budete o něco blíž ke koupi svého vlastního domu.

Hrajte podle svého

Popadněte kladivo! Je čas se trochu zašpinit a zbourat pár stěn. Zbavte se odpadků, skleněných střepů nebo poničeného nábytku a připravte prostor na kompletní proměnu. Záleží jen na vás, jestli chcete vyhovět všem požadavkům jednotlivých kupujících, nebo zda si raději zařídíte útulnou kancelář pro vlastní podnikání.

Pracujte chytře, nikoliv tvrdě

Naštěstí v tom nebudete sami. S malířským válečkem, čističem oken, špachtlí, mopem, kladivem a věrným tabletem vás jen tak nějaká renovace nezastraší! Používáním těchto pomocníků získáte zkušenosti, které můžete využít k vylepšení svých dovedností a zpříjemnit si tak další práci.

Pohodlně se usaďte a relaxujte

Ať už plánujete postavit dům svých snů, pomáhat místním s renovacemi nebo si prostě chcete jenom něco rozbít, House Flipper je tu vždy pro vás!

MAFIA 3

Mafia III: Definitive Edition je kompletní edice Mafia III se všemi vydanými Story DLC (Faster, Baby!, Stones Unturned, Sign of the Times) a Bonus Packmi (Family Kick-Back Pack and Judge, Jury & Executioner Weapons Pack) a poodstraňovanými chybami.

Mafia III: Definitive Edition těží z celé řady bonusů, které byly do hry přidány po vydání, včetně podpory rozlišení 4K a podpory HRD, díky které vynikne krása sluncem zalitého New Bordeaux. Také získáte mnoho dodatečných funkcí, jako jsou obleky a zbraně navíc, a také závodní výzvy v New Bordeaux a úpravy aut, které zvýrazní váš styl a schopnosti za volantem.

Poté, co ho místní italská mafie zradila a nechala napospas smrti, zná veterán z války ve Vietnamu Lincoln Clay tuto pravdu: rodina nejsou lidé, ke kterým se narodíš, ale ti, pro něž zemřeš. Lincoln nyní shromažďuje vlastní mafii, aby zničil zákeřnou říši rodiny Marcano ve městě New Bordeaux hluboko na jihu. Položte základy nového druhu zločinecké rodiny tím, že tu starou odstraníte způsobem, jakým budete chtít. Závisí čistě na vás, jak se proderete cestou sítí nelegálního byznysu v New Bordeaux, a vaše rozhodnutí budou mít následky podle toho, zda ve svých třech nejbližších pomocnících budete vzbuzovat věrnost, nebo rozhořčení.